• 2023-06-03

Heilongjiang Daily: „Internet+” sprawia, że u200bu200busługi technologiczne są bardziej intymne

wrz 23, 2022

u0026 EMSP; kilka dni temu, 2015 u0026 ldquo; zagraniczny uczony Heilongjiang Innovation and Entrepreneurship Week u0026 mdash; u0026 mdash; The Scientific and Technological Achievement Docking Meeting of Environmental Chroncing Protection Imanding u0026 rdquo; Sześciu zagranicznych uczonych oraz ponad 20 przedsiębiorstw i instytutów badawczych naukowych w naszej prowincji rywalizowały o uwolnienie osiągnięć naukowych i technologicznych, dokowania i wymiany w dziedzinie ochrony środowiska. Doniesiono, że niedawno prowincjonalne budowanie nauki i technologii nowo uruchomiło trzy główne marki usług technologicznych, w tym Provincial High -Tech Achievement Exhivement Trading Hall, Provincial Science and Technology Service Association oraz prowincjonalnej technologii transformacji transformacji profesjonalnej platformy usługowej usługi serwisowej , tworząc u0026 ldquo; Internet+Technology Services u0026 rdquo Pełna kompleksowa platforma usług technologicznych przyciągnęła krajowe i zagraniczne firmy naukowe i technologiczne, instytucje inwestycyjne oraz posiadacze osiągnięć naukowych i technologicznych.

i EMSP; u0026 EMSP; u0026 ldquo; Nie spodziewałem się, że usługa tutaj była tak intymna u0026 rdquo;, Wang Jun, wiceprezes American Divine System Co., Ltd., powiedział podekscytowany. Online czujnik Wanga Jun i sztuczna inteligencja W pełni automatyczna technologia kontroli opracowana przez Wanga Jun może pomóc w fabryce wody kranu w dokładnie umieszczeniu Flocculant i monitorować jakość wody w czasie rzeczywistym. Technologia ta została zastosowana w amerykańskiej fabryce wodnej. Po tym, jak Wang Jun przybył na wystawę i Hall High -Tech Achievement Hall i Hall, po promowaniu jego osiągnięć technicznych, został zaproszony do obszaru negocjacji w celu dogłębnego komunikowania się i osiągnął zamiar współpracy przez dwie firmy zaopatrzenia w wodę z kranu w prowincji i Firmy sprzętu do oczyszczania ścieków w naszej prowincji. Kiedy firma chce uzyskać więcej informacji na temat badań i rozwoju produktów Wanga Jun, chciał wrócić do wysyłania e -maili do drugiej strony. Po przedstawieniu personelu serwisowego Hall Transaction Hall of the Provincial High -Tech Achievement , Pulpit tabeli był podłączonym komputerem tabletu. Obróć własną skrzynkę pocztową, aby obrócić informacje wymagane przez drugą stronę, która jest wygodna i szybka.

i EMSP; u0026 EMSP; u0026 ldquo; To nowoczesne lobby jest jedyną interaktywnymi interaktywnymi halami wyświetlania osiągnięć o wysokiej wysokiej zawartości w jedynym interaktywnym wyświetlaniu osiągnięć o wysokiej zawartości, wystawach, negocjacjach i doświadczeniach w naszej prowincji. 818 wysokich osiągnięć 818 wysokich osiągnięć, które mają perspektywy industrializacji i chętnie przekształcenia w prowincji w naszej prowincji, są zwolnione przez cały czas w hali wystawowej. Partia popytu technicznego może również zapytać i zrobić w ukierunkowanym zapytaniu i dokując przez elektroniczny ekran hali wystawowej. Sala wystawowa to wielo -mode platforma promocyjna transakcji na stałym rynku technologii naszej prowincji, rynek handlu i osiągnięć w wysokim poziomie, i jest podzielony na osiągnięcia, popyt, polityka, talent, strefa interaktywna usługi, fizyczna wyświetlacz wyświetlania Obszar, Obszar dokowania online, w celu negocjowania obszaru podpisywania i ośmiu głównych sektorów funkcjonalnych, przeprowadzanie wszystkich profesjonalnych usług dla instytucji badawczych naukowych, firm technologicznych, instytucji inwestycyjnych i finansowych oraz naukowców w celu zapewnienia integracji, promocji, polis, oraz konsultacje itp. Stwórz duży rynek transakcji handlowych, których Longjiang nigdy się nie skończy.

i EMSP; u0026 EMSP; Centrum transformacji osiągnięć naukowych i technologicznych energicznie bada nowy mechanizm transformacji osiągnięć naukowych i technologicznych, wprowadza innowacje w modelu gromadzenia, alokacji, transakcji i konwersji zasobów naukowych i technologicznych oraz w pełni wykorzystać Internetu mobilnego Internet przedmiotów, przetwarzania w chmurze, Big Data na temat dużych zbiorów danych w roli optymalizacji i integracji w konfiguracji czynników produkcyjnych głęboko zintegrowają innowacyjne myślenie i model w Internecie z branżą usług naukowych i technologicznych oraz wykorzysty Cała ścieżka wokół osiągnięć naukowych i technologicznych. Tryb pracy, zbuduj nową ścieżkę i ldquo; jedno -zboczy, jednej platformy, jednej platformy, jednej platformy, jednej platformy, jednej platformy, jednej platformy i rdquo; Trinity.

i EMSP; i EMSP; udane projekty, które z powodzeniem powiązały się z wysokimi osiągnięciami w prowincjonalnych osiągnięciach wysokich -techowych, możesz uzyskać usługi innowacyjne i przedsiębiorcze w usługach naukowych i technologicznych w branży naukowej i technologii Stowarzyszenie na 22. piętrze budynku nauk i technologii prowincji. Rozumie się, że w celu rozwiązania problemów związanych z opóźnieniem rozwoju branży usług naukowych i technologicznych prowincji, wielkości agencji usługowej, niskiego stopnia profesjonalizacji, systemu usług przeczyszczających i słabych usług, prowincjonalnych naukowych i Centrum transformacji osiągnięć technologii prowadzi do ustanowienia dużych agencji usług naukowych i technologicznych w celu ustanowienia stowarzyszenia branży usług naukowych i technologii, poprzez integrację u0026 ldquo; Internet+u0026 rdquo; tworząc łańcuch usług technologii współpracy w celu zapewnienia różnych rodzajów przedsiębiorców z udziałem przedsiębiorców z niski koszt, wygoda, jeden roztwór, interaktywna kompleksowa służba naukowa i technologiczna, od osiągnięć naukowych i technologicznych po finansowanie pełnych łańcuchów. Esencja

i EMSP; i EMSP; Provincial Scientific and Technological Achievement Center Exploration u0026 Ldquo; Internet+u0026 rdquo; Wyniki Transformation Transformation Paths, tworząc platformę transformacji wyników JI Longjiang (Longjian.com) i Longjiang Technology Trading Trading Trading Technology Platforma (keao.com) jedna prowincjonalna transformacja transformacji transformacji profesjonalnej platformy serwisowej. u0026 ldquo; longjuan.com u0026 rdquo; koncentrujący się na funkcjach administracyjnych, takich jak zarządzanie wynikami, promocja wyników i rynki technologii, wzmacniają wytyczne dotyczące polityki i efektywność usług administracyjnych osiągnięć naukowych i technologicznych oraz zapewniają wygodne formuły, niani, usługi procesowe. u0026 ldquo; kotao.com u0026 rdquo; efektywna integracja modelu B2B e -commerce i modelu usługi O2O, zakłócać agregację, alokacja i transakcję zasobów naukowych i technologicznych, ulepsz łańcuch usług i łańcuch kapitałowy wokół łańcucha innowacji oraz osiągnąć Pełne gromadzenie zasobów innowacyjnych online. Dopasowywanie i dokowanie internetowych elementów innowacji, pełne usługi dla osiągnięć naukowych i technologicznych oraz gwarancja płatności funduszy współpracy online będzie zbudować u0026 ldquo; costao.com u0026 rdquo; Obecnie, zarejestrowani użytkownicy Kotao.com u0026 rdquo; zorganizowali teraz dwa spotkania dokowania naukowego i technologicznego. Niektóre osoby negocjowały online z ponad 300 firmami, przyciągając ponad 30 000 negocjacji online. Rozumie się, że 818 osiągnięcia naukowe i technologiczne naszej prowincji zostały szeroko powiązane, Kontynuacja przesłuchania, obecnie promuje ponad 100, u0026 ldquo; Internet+Technology Services u0026 rdquo; skutecznie pomogło w trzech latach plany działań przedsiębiorstw w prowincji.