• 2023-02-02

Prowincjonalna platforma innowacji naukowych i technologicznych będzie wspierana przez specjalne finansowanie

wrz 22, 2022

(Reporter Li Ke) Kilka dni temu Provincial Department of Science and Technology wydał „środki administracyjne dla platformy innowacyjnej nauki i technologii Fujian”. Zgodnie z środkami, na poziomie prowincjonalnym na poziomie innowacji na poziomie naukowym i technologicznym w Departamencie Nauki i Technologii prowincji będą wspierane przez fundusze specjalne, które będą wspierane przez fundusze specjalne, które będą finansowane przez projekty naukowe i technologiczne, zarządzanie działając Wydatki i fundusze post -Subsidy.

Zgodnie z metodą budowa prowincjonalnej platformy innowacji naukowych i technologicznych opiera się głównie na niezależnych instytucjach, takich jak instytucje naukowe, uczelnie i uniwersytety oraz przedsiębiorstwa naukowe i technologiczne o silnej sile badań i rozwoju. Promocja techniczna oraz agencje usługowe dla usług publicznych seksu. W przypadku różnych platform, które są uwzględnione w zarządzaniu platformami innowacyjnymi nauk i technologii prowincji, ich relacje administracyjne przynależności pozostają niezmienione, a Provincial Department of Science and Technology jest odpowiedzialny za wytyczne biznesowe i ocenę wydajności.

Główne platformy badań i rozwoju innowacji technologii przemysłowej i technologii przemysłowej Platforma usługi publicznej zostaną subsydiowane zgodnie z funduszami projektu platformy planu naukowego i technologicznego; innowacje technologii przemysłowej wprowadza główne platformy badawczo -rozwojowe oraz subsydiuje zgodnie z pewnym odsetkiem nowych instrumentów i wyposażenia badań i rozwoju; prowincja Centrum Badań Technologii Inżynieryjnej, Provincial Key Laboratory oraz Platforme Udostępnianie zasobów naukowych i technologicznych będą mogły zapewnić opłaty operacyjne zgodnie z oceną wydajności; Nauka i technologia Platforma usług innowacyjnych zostanie dopuszczona później.