• 2022-12-04

Wymieniono inne małe i średnie przedsiębiorstwo w Handan City

wrz 23, 2022

21 lipca Handan City Guangping County Extreme New Energy Technology Co., Ltd. został oficjalnie wymieniony w centrum handlu w areszcie akcji w Szanghaju, stając się kolejnym udanym przypadkiem MŚP Science and Technology MŚP Handan Science and Technology.

Extreme New Energy Technology Co., Ltd. to małe i średnie przedsiębiorstwo zidentyfikowane przez Handan City w 2014 r. Ma wiele krajowych patentów, w tym technologię silnika elektromagnetycznego wielofotorowego, obejmując wiele kategorii, takich jak zasady energii magnetycznej, kształty mocy magnetycznej i zastosowania energii magnetycznej, wypełniając szereg luk technologii międzynarodowych i krajowych. Po przetestowaniu przez krajowe autorytatywne agencje technologia i produkty silnika elektromagnetycznego elektromagnetycznego są najnowocześniejszymi wynikami badań naukowych. Chociaż znacznie zmniejszone zużycie energii może znacznie poprawić wydajność wykorzystania energii i jest najlepszym alternatywnym produktem dla tradycyjnej mocy. Główne produkty firmy to ratowanie energii i przyjazne dla środowiska silniki elektryczne magnetyczne, zwykłe pojazdy elektryczne i pojazdy elektryczne. Należą one do zielonych produktów ochrony środowiska zalecanych przez państwo. Oczekiwania rynkowe. Po liście firmy zdecydowanie promuje rozwój przedsiębiorstwa.

W ostatnich latach Handan City będzie promować listę i finansowanie nauki i technologii małe i średnie przedsiębiorstwa jako ważny środek pracy naukowej i technologicznej., Przedsiębiorstwa przewodnika do listy lub listy, w pełni wykorzystać rynek kapitałowy, który szybko się rozwija.