• 2023-02-02

Schroniste zachowanie papierów wartościowych i Komisji Giełdy w iPhone Sapphire zapewnia zarzuty GT Advanced u0026 CEO

sty 20, 2022

USA Papiery Bezpieczeństwa i Komisja Exchange zakończyły zaawansowane technologie GT i dawnym oszustwem CEO THOMAS TIEREZ, oskarżając ich o oszukanie inwestorów o swojej zdolności do dostarczania szafirek do iPhone’a.

Papiery wartościowe USA i Komisja Giełdowa stwierdzili, że z powodu wielu kamieni milowych GT kategoryzuje również ponad 300 milionów dolarów na jabłko. GT i GU TRRS zgodziły się na badanie Komisji Giełd Papierów Wartościowych USA, głównie aby uniknąć kary innej niż zatrzymanie porządku. Gu Tierres będą musiały zapłacić więcej niż 140 000 $ grzywny. Anita Bandy, zastępca dyrektora amerykańskich papierów wartościowych i Komisji Giełd.

u0026 Ldquo; GT i jego CEO przedstawiają wydajność firmy i zdolność do uzyskania środków, fundusze te mają kluczowe znaczenie dla przetrwania GT, podczas gdy rozumieją informacje, które mogą przynieść katastrofalne konsekwencje dla firmy. u0026 rdquo;

Jesienią 2013 r. Apple zgodziło się wprowadzić 578 milionów dolarów do GT i dostarczył cztery razy. W kwietniu 2014 r. GT nadal nie mógł osiągnąć standardu wydajności jabłka, co skutkuje odliczeniem 139 milionów dolarów i może wybrać przyspieszenie 3006 milionów dolarów. Komisja Giełdowa USA twierdzi, że

GT następnie oskarżone jabłko narusza swoje częściowe umowy, aby pozbyć się kamieni milowych, unikając długu jako bieżące dług. W kolejnej konferencji finansowej Gutierrez powiedział, że GT ma wypełnić termin przed październikiem 2014 r. I uzyskać czwartą partię jabłek. CEO przesadza również prognozę sprzedaży, ale w ciągu zaledwie dwóch miesięcy, GT ubiega się o bankructwo. Osiągnął kolejne i Apple przed listopada 2015 r. Z długiem w wysokości 430 milionów dolarów.

.Gt został zakazany, ale już nie ma już na giełdzie. Wspólna roślina w Mesa, Arizona jest później ponownie wykorzystana do centrów danych Apple.