• 2023-06-03

Wiadomości z technologii cyfrowej: Szczegóły Xiaomi 11 Wyświetlanie ekspozycji czworobokowych lub oficjalnie zaprezentowane pod koniec miesiąca

wrz 30, 2022

Ostatnio wiele osób zwraca uwagę na informacje o technologii cyfrowej. Większość internautów chce poznać najnowsze informacje o technologii cyfrowej, ponieważ informacje finansowe są również ściśle powiązane z naszym życiem. Informacje związane z technologią cyfrową są gromadzone (następująca treść jest Napisane przez Internet Non -Editor prosimy o kontakt ze webmasterem, aby go usunąć, jeśli istnieje jakieś naruszenie). Ponieważ dzień zbliża się do modeli serii Xiaomi Mi 11, Internet jest oficjalnie wydany, Internet więcej o serii serial modeli pojawiło się na górze. Wcześniej w Internecie pojawiły się prawdziwe zdjęcia z serii modeli, aby każdy mógł wcześniej zrozumieć projekt telefonu komórkowego. 16 grudnia [e -mail u0026#160; chroniony] pokazał ci szczegóły wyświetlania telefonów komórkowych Xiaomi 11.


Xiaomi Mi 11 Panelu telefonu komórkowego

Można go nauczyć z zawartości graficznej wydanej przez blogera, że u200bu200bprzód telefonu komórkowego Xiaomi Mi 11 korzysta z czterech – Zakrzywiona konstrukcja powierzchni. Zdjęcie pokazuje zdjęcie. Pokrywa szklana. Panel wyświetlacza telefonów komórkowych Xiaomi 11 ma oczywiste odbicie na górnych i dolnych granicach po lewej i prawej stronie, co wskazuje, że ma on określony łuk, a nie bezpośredni projekt. Jest jednak godne pożałowania, że u200bu200bz tego komponentu nie jest możliwe ustalenie, jakie rozwiązanie przedniej soczewki tego telefonu.


Ekspozycja online Xiaomi 11 Schemat maszyny rzeczywistej (źródło obrazu z Internetu)

Inne aspekty, zagraniczne media Gizmina przełamuje informacje, że konferencja uruchamiania Xiaomi 11 Series Mobile Mobile Mobile Series Mobile Series Telefony Data to 29 grudnia. Ten telefon komórkowy został zaprojektowany z zaokrąglonego rogu, który został zaprojektowany z projektem trzech kanałów, a obok niego znajduje się stosunkowo oczywisty komponent flash. Niektórzy blogerzy uważają, że ten telefon jest wyposażony w soczewkę 1000 milionów pikseli i widoczną dekorację pierścienia, która wygląda całkiem dobrze. Ponadto Xiaomi 11 używa niebieskiego gradientu pleców, wykazując błyszczącą matową teksturę.