• 2022-12-04

Handan City’deki başka bir teknoloji tabanlı küçük ve orta ölçekli işletme listelenmiştir

Eyl 23, 2022

21 Temmuz’da Handan City Guangping County Extreme New Energy Technology Co., Ltd. resmi olarak Şangay Eşitlik Velayet Ticaret Merkezi’nde listelendi ve Handan Bilim ve Teknoloji KOBİ’lerinin bir başka başarılı örneği haline geldi.

Extreme New Energy Technology Co., Ltd., 2014 yılında Handan City tarafından tanımlanan teknoloji tabanlı küçük ve orta ölçekli bir işletme. Manyetik güç prensipleri, manyetik güç şekilleri ve manyetik güç uygulamaları gibi birçok kategoriyi kapsayan, bir dizi uluslararası ve yerli teknoloji boşluğunu dolduran çok katlı elektromanyetik motor teknolojisi de dahil olmak üzere bir dizi ulusal patente sahiptir. Ulusal otoriter kurumlar tarafından test edildikten sonra, çok yönlü elektromanyetik motor teknolojisi ve ürünleri bilimsel araştırma sonuçlarını azaltıyor. Enerji tüketimini önemli ölçüde azaltırken, enerji kullanım verimliliğini büyük ölçüde artırabilir ve geleneksel güç için en iyi alternatif üründür. Şirketin ana ürünleri arasında enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu manyetik elektrikli motorlar, gündelik elektrikli araçlar ve elektrikli araçlar bulunmaktadır. Devletin savunduğu yeşil çevre koruma ürünlerine aittir. Şirket listelendikten sonra, işletmenin gelişimini güçlü bir şekilde teşvik edecektir.

Son yıllarda, Handan City, bilim ve orta ölçekli işletmelerin bilim ve orta ölçekli işletmeleri bilimsel ve teknolojik çalışmalar için önemli bir önlem olarak listelemesini ve finansmanını teşvik edecektir., Hızla gelişmek için sermaye piyasası.