• 2023-03-21

Heilongjiang Daily: “İnternet+” teknoloji hizmetlerini daha samimi hale getiriyor

Eyl 23, 2022

u0026 emps; birkaç gün önce, 2015 u0026 ldquo; denizaşırı bilgin heilongjiang inovasyon ve girişimcilik haftası u0026 mdash; İlimizde altı denizaşırı akademisyen ve 20’den fazla işletme ve bilimsel araştırma enstitüsü, çevre koruma alanında bilimsel ve teknolojik başarılar, yerleştirme ve değişimler yayınlamak için yarıştı. Son zamanlarda, İl Bilim ve Teknoloji Binası, İl Yüksek Tech Başarı Sergisi Ticaret Salonu, İl Bilim ve Teknoloji Servis Endüstrisi Derneği ve İl Teknolojisi Transfer Dönüşümü Profesyonel Hizmet Platformu dahil olmak üzere üç büyük teknoloji hizmet markasını yeni başlattığı bildirilmektedir. , İnternet+Teknoloji Hizmetleri Oluşturma u0026 RDQuo Tam -zincir Kapsamlı Teknoloji Hizmet Platformu, yerli ve yabancı bilimsel ve teknolojik şirketleri, yatırım kurumlarını ve bilimsel ve teknolojik başarıların sahiplerini çekmiştir.

u0026 emps u0026 ldquo; buradaki hizmetin çok samimi olmasını beklemiyordum u0026 Rdquo; Wang Jun’un çevrimiçi sensörü ve yapay zeka Wang Jun tarafından geliştirilen tam otomatik kontrol teknolojisi, musluk su fabrikasının flokülantı doğru bir şekilde koymasına ve su kalitesini gerçek zamanlı olarak izlemesine yardımcı olabilir. Bu teknoloji ABD su tesisinde uygulanmıştır. Wang Jun, İl High -Tech Başarı Sergisi ve Ticaret Salonu’na geldikten sonra, teknik başarılarını tanıttıktan sonra, müzakere alanına derinlemesine iletişim kurmaya davet edildi ve eyaletin iki musluk su tedarik şirketi tarafından değiştirilecek bir işbirliği niyetine ulaştı. İlimizde kanalizasyon arıtma ekipmanı şirketleri. Şirket, Wang Jun’un ürün araştırması ve geliştirilmesi hakkında daha fazla bilgi almak istediğinde, diğer tarafa e -posta göndermek için geri dönmek istedi. , masanın masaüstü bağlı bir tablet bilgisayardı. Diğer tarafın gerektirdiği bilgileri, uygun ve hızlı olan bilgileri çevirmek için kendi posta kutunuzu çevirin.

u0026 emps u0026 emps; Bu modern lobi, eyaletimizin tek multimedya interaktif yüksek -Tech başarı ekranı, sergi sergileri, müzakereler ve gösteri deneyimlerindeki tek multimedya interaktif yüksek -Tech başarı ekran salonudur. Eyaletimizde sanayileşme beklentileri olan ve eyalette dönüşmek isteyen 818 yüksek teknoloji başarısının 818 yüksek yüksekliğinde başarısı -Sergi Salonu’nda tüm zamanlar yayınlandı. Teknik Talep Partisi, hedeflenen bir sorguda da sorgulayabilir ve yapabilir ve sergi salonunun elektronik ekranından yanaşma. Sergi Salonu, eyaletimizin Daimi Teknoloji pazarında, çevrimiçi yüksek -tekarlık başarı ticaret pazarı ve başarı pazarında çok modlu bir işlem tanıtım platformudur ve u0026 ldquo; Alan, çevrimiçi yerleştirme alanı, imza alanını müzakere etmek için u0026 rdquo; sekiz ana fonksiyonel sektör, bilimsel araştırma kurumları, teknoloji şirketleri, yatırım ve finansman kurumları ve bilimsel araştırmacılar için entegrasyon, promosyon, politikalar, politikalar için tüm profesyonel hizmetleri gerçekleştirin ve danışma vb. Longjiang’ın asla bitmeyeceği ekran ticareti işlemleri için büyük bir pazar oluşturun.

u0026 Emsp; Eyalet Bilimsel ve Teknolojik Başarı Dönüşüm Merkezi, bilimsel ve teknolojik başarılar dönüşümünün yeni bir mekanizmasını şiddetle araştırıyor, bilimsel ve teknolojik kaynakların toplanmasını, tahsisini, işlem ve dönüşüm modelini yenileyin Mobil İnternet, Nesnelerin İnterneti, Bulut Bilişim, Üretim Faktörlerinin Yapılandırılmasında Optimizasyon ve Entegrasyon Rolündeki Büyük Veriler Hakkında Büyük Veriler İnternet’in Yenilikçi Düşüncesini ve Modelini Bilim ve Teknoloji Hizmet Endüstrisine derinden entegre edecek ve Bilimsel ve teknolojik başarılar etrafındaki tüm yol. İşletim modu, bir yatak odalı, bir platform, bir platform, bir platform, bir platform, bir platform, bir platform u0026 rdquo; Trinity’nin yeni bir yolu oluşturun.

u0026 emps; u0026 emps; İl Yüksek Tech başarılarında yüksek teknoloji başarılarıyla başarılı bir şekilde bağlantılı olan başarılı projeler, İl Bilimi ve Teknoloji Hizmet Endüstrisi’nde İnovasyon ve Girişimcilik Değer -Katılımlı Hizmetler elde edebilirsiniz. İl Bilim ve Teknoloji Binasının 22. Katında Dernek. İlin Bilim ve Teknoloji Hizmet Endüstrisinin Gecikmeli Gelişimi, Servis Ajansı, Düşük Profesyonelleştirme, Laxic Hizmet Sistemi ve Zayıf Yüksek End Hizmetler, İl Bilimi ve Teknoloji Başarı Dönüşüm Merkezi, İl Bilim ve Teknoloji Hizmet Endüstrisi Derneği kurmak için eyaletin büyük bilim ve teknoloji hizmet ajanslarının kurulmasına, entegrasyon yoluyla ve internet+u0026 rdquo; Düşük maliyet, kolaylık, bir duruş, interaktif kapsamlı bilimsel ve teknolojik hizmetlerden bilimsel ve teknolojik başarılardan finansmana kadar tam zincirleri listelemeye kadar. Essence

u0026 Emsp; u0026 Emsp; Eyalet Bilimsel ve Teknolojik Başarı Dönüşüm Merkezi Keşfi u0026 Ldquo; İnternet+u0026 rdquo; Sonuçlar Transfer dönüşüm yollarını oluşturarak Ji Longjiang Sonuçlar Dönüşüm Platformu (LongJian.com) ve Longjiang teknolojisi ticareti Platform (Keao.com) Bir İl Teknolojisi Transfer Dönüşümü Profesyonel Hizmet Platformu. u0026 ldquo; longjuan.com u0026 rdquo; sonuç yönetimi, sonuç tanıtımı ve teknoloji piyasaları gibi idari işlevlere odaklanmak, politika rehberliğini ve bilimsel ve teknolojik başarıların idari hizmet verimliliği yapımını güçlendirir ve uygun formüller, dadı, süreç hizmeti sağlar. u0026 ldquo; Kotao.com u0026 rdquo; B2B e -ommerce modelinin ve O2O hizmet modelinin verimli entegrasyonu, bilimsel ve teknolojik kaynakların toplanmasını, tahsisini ve işlemini boz, inovasyon zincirinin etrafındaki hizmet zincirini ve sermaye zincirini geliştirin ve Çevrimiçi İnovasyon Kaynaklarının Tam Toplanması. Çevrimiçi İnovasyon unsurlarının eşleştirilmesi ve yerleştirilmesi, çevrimdışı bilimsel ve teknolojik başarılar için tam zincir hizmetleri ve çevrimiçi işbirliği fonlarının ödenmesi u0026 ldquo; costao.com u0026 rdquo; Şu anda, u0026 ldquo; Kotao.com u0026 rdquo; kayıtlı kullanıcılar şimdi 16.000’den fazla ulaştı ve iki bilimsel ve teknolojik başarıya sahip çevrimiçi yerleştirme toplantıları düzenledi. Bazı insanlar 300’den fazla şirketle çevrimiçi olarak müzakere etti ve 30.000’den fazla çevrimiçi müzakere çekti. İlimizin 818 bilimsel ve teknolojik başarısının yaygın olarak bağlantılı olduğu anlaşılmaktadır., Şu anda, 100’den fazlası tanıtılıyor, u0026 ldquo; internet+teknoloji hizmetleri u0026 rdquo; eyaletin üç yıl boyunca üç yıl teknoloji merkezli işletme planına üç yıl boyunca etkili bir şekilde yardımcı oldu.