• 2023-02-02

Yangzhou: Bilim ve Teknoloji Bilgileri Kamu Hizmeti Platformu Kurumsal İnovasyon ve Gelişim

Eyl 30, 2022

Son yıllarda Yangzhou, temel, açıklık ve kamu refahı bilim ve teknoloji hizmetleri sağlamayı amaçladı ve belge paylaşımı, yeni teknoloji kontrolü, patent analizi, karar verme referansı, endüstri veritabanı, vb. Yükseltme, önemli sonuçlar elde etmek için zengin ve kullanışlı hizmetler sağlar.

İlk olarak, bilim ve teknoloji literatüründeki şehrin en büyük kamu hizmeti platformunu oluşturun. Yangzhou Bilim ve Teknoloji Edebiyatının kamu hizmet platformunu geliştirme temelinde, İl Mühendisliği Edebiyat Merkezi’nin Yangzhou şubesi listelendi ve entegre CNKI, Wanfang, VIPP, Elsevier Science ve 2.000 tür teknoloji. Dergi, dergi, dereceler, standartlar, patentler ve başarılar dahil 12 arama kanalı, 23 veri alma girişi, toplam veri miktarı 150 milyona ulaştı ve işletmeler için büyük miktarda bilimsel ve teknolojik belge bilgi hizmeti sağladı Şu anda 2300 hanede, aylık indirme hacmi 30.000’i aştı, 1 on iki yıllık plan u0026 rdquo;

İkincisi, Yangzhou’daki ilk endüstriyel bilimsel ve teknolojik inovasyon bilgi hizmet platformunu oluşturmaktır. Şehirde 18 araç üreticisi ve 400’den fazla otomotiv parçası ve bileşen işletmesiyle karşı karşıya, Yangzhou Otomobil ve Parça Endüstrisi Yenilik Bilgi Hizmet Platformu oluşturuyor ve profesyonel belgeler, temel bilgiler, endüstri uzmanları, araştırma kurumları, endüstri temaları, yeni enerji araçları oluşturuyor, yeni enerji araçları, yeni enerji araçları, yeni enerji araçları, yeni enerji araçları ve yeni enerji araçları, yeni enerji araçları, yeni enerji araçları, yeni enerji araçları ve yeni enerji araçları ve yeni enerji araçları, yeni enerji araçları, yeni enerji Araştırma Raporu ve diğer sektörlerin 1.65 milyon profesyonel belgesi var. Aynı zamanda, işletmelerin teknoloji yönünü analiz etmesine yardımcı olmak için 20 patent analiz raporu ve 8 endüstriyel araştırma raporu oluşturdu. pazar gelişimi. Şu anda, LED Endüstri Bilimi ve Teknoloji İnovasyonu Bilgi Hizmet Platformu, işletmelere bilimsel ve teknolojik bilgiler, patent kontrolü ve endüstri analizi gibi hizmetleri sağlamak için inşaatı hızlandırıyor.

Üçüncüsü, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan Teknoloji İstihbarat Servisi paketi. u0026 ldquo; on iki beş yıllık plan u0026 rdquo; 43’ten fazla özel soruşturmanın başlangıcından beri, 1.400’den fazla işletme ihtiyaçları için yeni hizmet, orijinal bilim ve teknoloji inceleme hizmeti için 300 standart ve yıllık yabancı dil çevirisi hacmi 600.000 kelimeyi aştı. Geri kalan dönemde, GM asansör ve Liu Gong Group dahil 15 şirket için 17 endüstri patent veritabanı kuruldu ve 1000’den fazla hizmet şirketinde hizmet şirketi ve 440 işletme için geri alma teknolojisi tanıtım hizmetleri sağladı. İşletmeler için teknoloji geliştirmek için personel eğitimi. Yönetim ve bilgi uygulama uzmanları.